VLASTNOSTI

Moderné a prístupné kancelárie v Bratislave

Moderné kancelárie len 10 minút od centra, s perfektným napojením na ďiaľničnú sieť, 10 Gbps internetové pripojenie, priestor na organizovanie podujatí, vlastná reštaurácia a množstvo potenciálnej pracovnej sily navôkol.

Chytrá budova

Vďaka dvojitej fasáde, ktorá zefektívňuje kúrenie a chladenie budovy, má Binarium nízky dopad na životné prostredie. Žalúzie pomáhajú regulovať vnútronú teplotu, a pritom poskytujú dostatok prirodzeného svetla v kanceláriach.

Superrýchly internet

Vysokorýchlostné pripojenie pre všetkých nájomníkov, až do 10 Gbps od Bonetu.

Bezpečnosť a komfort

Budova je vybavená systémom kontroly prístupu (elektronické kľúče), protipožiarnym systémom, bezpečnostnými kamerami a 24-hodinovou recepciou.

Kancelárie

Prístup autom a parkovanie

Binarium je situované len 400 m od diaľničného výjazdu “Mlynská dolina” - skvele napojené na všetky hlavné smery. Budova je vybavená dvomi kapacitnými garážami s viac ako 40 miestami. Polovicu tvorí súkromná garáž pre nájomníkov a druhú polovicu verejná garáž pre návštevníkov. 100 m od budovy je veľké verejné parkovisko.

MHD

Autobusová zastávka “Televízia”, obsluhovaná linkami 31 a 39, sa nachádza priamo pred budovou. 10 minútové spojenie s centrom zabezpečujú nízkopodlažné kapacitné autobusy v intervale približne 5 minút v špičke a 10 minút v sedle. Len 2 minúty peši je zastávka “ZOO” s linkami 30, 31, 32, 37, 39, 92, 192 smerujúcimi do Karlovky, Petržalky, centra, Lamača i na Kramáre.

Aktuálne cestovné poriadky MHD:
Televízia / ZOO

Bicyklom

Budova má 20 parkovacích miest pre bicykle, určených pre návštevníkov i nájomcov. Navyše sa pred budovou nachádza stanovište celomestského komunitného systému zdieľaných bicyklov.

Biele bicykle (bike sharing):
Mapa

Kancelárie

Kancelárie na prenájom

Neváhajte nás kontaktovať s požiadavkou na prenájom kancelárskych priestorov na events@binarium.sk.